RUBI CYCLONE Zestaw poziomujący 3 mm (Ref. 35965)

Zestaw poziomujący RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. Opakowanie zawiera 300 sztuk podstaw prostych do połączeń o grubości 3 mm i 100 sztuk adapterów. Ref: 35965

Original price was: 225 zł.Current price is: 198 zł. (161  bez VAT)

W magazynie

Opis

Zestaw poziomujący RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj „sajkloun”) ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Zestaw zawiera 300 sztuk prostych podstaw do połączeń 3 mm i 100 sztuk adapterów.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju. Adaptery są łatwe w montażu bez użycia narzędzi i nadają się do wielokrotnego użytku.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane