RUBI CYCLONE Podstawka do poziomowania 1 mm prosta – 300 szt (Ref. 35938)

Podstawy poziomujące z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 300 sztuk podkładów prostych o grubości 1 mm. Ref: 35938

108  (86  bez VAT)

W magazynie

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Opis

Podstawy poziomujące nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj “saikloun”) są nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Opakowanie zawiera 300 sztuk baz prostych do połączeń 1 mm.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane