RUBI CYCLONE Zestaw do poziomowania 1,5 mm (Ref. 35964)

Zestaw poziomujący z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 300 sztuk podstaw prostych dla grubości spoiny 1,5 mm oraz 100 sztuk adapterów. Ref: 35964

230  (184  bez VAT)

W magazynie

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Opis

Zestaw poziomujący nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj “saikloun”) jest nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Opakowanie zestawu zawiera 300 sztuk baz prostych na złącza 1,5 mm oraz 100 sztuk adapterów.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju. Adaptery są łatwe w montażu bez użycia narzędzi i nadają się do wielokrotnego użytku.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane