RUBI CYCLONE Zestaw do poziomowania 1,5 mm (Ref. 35964)

Zestaw poziomujący z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 300 sztuk podstaw prostych dla grubości spoiny 1,5 mm oraz 100 sztuk adapterów. Ref: 35964

Original price was: 225 zł.Current price is: 198 zł. (161  bez VAT)

W magazynie

Opis

Zestaw poziomujący nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj „saikloun”) jest nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Opakowanie zestawu zawiera 300 sztuk baz prostych na złącza 1,5 mm oraz 100 sztuk adapterów.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju. Adaptery są łatwe w montażu bez użycia narzędzi i nadają się do wielokrotnego użytku.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane