RUBI CYCLONE Podstawa poziomująca 3 mm krzyżak – 100 sztuk (Ref. 35955)

Podstawy poziomujące z serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk podstawek krzyżowych o grubości 3 mm. Ref: 35955

37  (30  bez VAT)

W magazynie

Opis

Podstawy poziomujące RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj „saikloun”) umożliwiają łatwiejsze układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminują różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Pakiet zawiera. 100 sztuk cokołów krzyżowych do umieszczenia na rogu płytek. Zaprojektowany dla złączy 3 mm.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane