RUBI CYCLONE Adapter do poziomowania – 300 sztuk (Ref. 35950)

Adaptery poziomujące z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 300 sztuk adapterów. Ref: 35950

Original price was: 311 zł.Current price is: 273 zł. (222  bez VAT)

W magazynie

Opis

Adaptery poziomujące nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj „saikloun”) są nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. Adaptery systemu CYCLONE zapewniają montaż bez użycia narzędzi, doskonałą widoczność w miejscu montażu oraz równomierny nacisk na płytki. Opakowanie zawiera 300 sztuk adapterów, pasujących do wszystkich grubości podstawek poziomujących CYCLONE. Adaptery są wielokrotnego użytku.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane