RUBI CYCLONE Adapter do poziomowania – 100 sztuk (Ref. 35949)

Adaptery poziomujące z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk adapterów. Ref: 35949

121  (97  bez VAT)

W magazynie

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Opis

Adaptery poziomujące nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj “saikloun”) są nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. Adaptery systemu CYCLONE zapewniają montaż bez użycia narzędzi, doskonałą widoczność w miejscu montażu oraz równomierny nacisk na płytki. Opakowanie zawiera 100 sztuk adapterów, pasujących do wszystkich grubości podstawek poziomujących CYCLONE. Adaptery są wielokrotnego użytku.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane