BATTIPAV MULTI Bench – stół roboczy do płytek wielkoformatowych (Ref. 11201)

Uniwersalny stół warsztatowy, będący częścią systemu do cięcia płytek wielkoformatowych. Wymiary obszaru roboczego: 1500 x 1525 mm; Obszar roboczy. Wysokość: 810 mm; Udźwig: 200 kg; Nr ref. 11201

Original price was: 4 838 zł.Current price is: 4 112 zł. (3 343  bez VAT)

U producenta

Opis

Ławka Battipav MULTI to praktyczny pomocnik nie tylko podczas cięcia płytek wielkoformatowych. Wykonany jest z 8 tłoczonych i anodowanych aluminiowych szyn, które można demontować i dostosowywać do potrzeb (można zastosować do 11 profili) oraz 2 składanych podstawek. Stół zapewnia miejsce pracy, które jest bardzo łatwe i szybkie w montażu i demontażu oraz które ułatwia pracę z płytkami wielkoformatowymi. Dzięki praktycznej torbie transportowej przenoszenie jest dziecinnie proste. Praktyczny system „B-Lock” zapewnia bezpieczne ułożenie płytki podczas pracy.

Wymiary powierzchni roboczej to 1500 x 1525 mm. Wysokość robocza stołu wynosi 810 mm. Wysokość jest taka sama jak w wielu pilarkach elektrycznych Battipav, dlatego można ją wykorzystać jako dodatkowy stół do pilarki. Udźwig stołu wynosi 200 kg (przy równomiernie rozłożonym obciążeniu).

Stół warsztatowy można rozbudować o dodatkowy stojak i profile. Ceny przedłużek i niezbędnych elementów złącznych podamy na życzenie.
Zawartość pakietu:

2 sztuki – stojak składany
8 szt – szyny aluminiowe
torba transportowa

Video:

Produkty powiązane