BATTIPAV LAMPO Cut 2 – wielkoformatowa przecinarka do płytek (Ref. 11101/1)

Ręczna przecinarka do cięcia płytek wielkoformatowych. Max. Długość cięcia: 320 cm; Maks. Grubość płytki: 25 mm; 3 przyssawki; 2 narzędzia do łamania; Waga: 10,5 kg; Symbol: 11101/1

Original price was: 2 871 zł.Current price is: 2 440 zł. (1 984  bez VAT)

W magazynie

Opis

Przecinarka ręczna Battipav LAMPO Cut 2 przeznaczona jest do cięcia płytek wielkoformatowych o grubości do 25 mm. Podstawa frezu składa się z 2 wysokowytrzymałych szyn (profili), które w łatwy sposób można ze sobą zmontować. Całkowita długość cięcia wynosi 320 cm. Zaletą przecinarki jest możliwość dołączenia dodatkowych szyn i tym samym wydłużenie długości cięcia. Gumowane części listew chronią płytkę przed zarysowaniem, a także stabilizują listwy podczas cięcia. Stabilność i precyzyjne cięcie zapewniają 3 przyssawki próżniowe. W wózku do cięcia zastosowano 3 trwałe nylonowe kółka z wysokiej jakości łożyskami, które zapewniają płynną i precyzyjną pracę nawet po dłuższym czasie użytkowania. Przecinarka wyposażona jest w dwa rodzaje kółek tnących: o średnicy 15 mm do mniej twardych płytek oraz o średnicy 22 mm do bardzo twardych płytek. Przecinak wykorzystuje dwa rodzaje narzędzi łamiących. Szczypce łamiące przeznaczone są do rozdzielania płytek o grubości do 7 mm. Narzędzie do łamania przeznaczone jest do płytek o grubości do 25 mm.

Przecinarka znacznie ułatwia pracę podczas cięcia płytek wielkoformatowych. Wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów frezu zapewnia jego wysoką precyzję, jakość cięcia i długą żywotność.

LAMPO Cut 2 jest częścią systemów Battipav i Battipav Light, które możesz kupić u nas w zestawie w promocyjnej cenie.

Zawartość pakietu:
2 sztuki – szyna prowadząca (profil) długość 1690 mm
wózek do cięcia
tarcze tnące o średnicy 15 mm i 22 mm
3 sztuki – przyssawka do mocowania szyny prowadzącej
szczypce do łamania do grubości płytki 7 mm
narzędzie do łamania do grubości płytki 25 mm
torba transportowa

Video:

Produkty powiązane