RUBI CYCLONE Podstawka do poziomowania 1,5 mm krzyżowa – 300 szt (Ref. 35953)

Podstawy poziomujące z nowej serii RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM do szybkiego i precyzyjnego układania płytek o grubości 3-20 mm. W opakowaniu znajduje się 300 sztuk podkładów krzyżowych o grubości 1,5 mm. Ref: 35953

Original price was: 107 zł.Current price is: 94 zł. (76  bez VAT)

W magazynie

Opis

Podstawy poziomujące nowego RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (czytaj „saikloun”) są nowością na rok 2021. Ten system poziomowania ułatwia układanie płytek bez użycia narzędzi i eliminuje różnice wysokości między płytkami. System CYCLONE zapewnia doskonałą widoczność w miejscu montażu i równomierny nacisk na płytki. Pakiet zawiera. 300 sztuk cokołów krzyżowych do umieszczenia na rogu płytek. Przeznaczone dla złączy 1,5 mm.

Minimalny wymiar zastosowanych płytek to 30×30 cm. System nadaje się do płytek o grubości od 3 do 20 mm, a także do płytek wielkoformatowych. Nowe podstawy mają kolorowe oznaczenia grubości, lepszy kształt dla rozłożenia nacisku i łatwiejsze usuwanie po wyschnięciu kleju.

Zalety tego systemu to łatwy montaż bez użycia narzędzi, doskonała widoczność i równomierny nacisk na płytki. System poziomowania składa się z uniwersalnych adapterów oraz 2 rodzajów podstaw – prostych i krzyżowych o różnych grubościach fug od 1 do 3 mm z rozróżnieniem kolorystycznym.

Produkty powiązane