Diamentowa tarcza tnąco-szlifująca TLG 125 EXT SUPERPRO do porcelany (Ref. 41901)

Tarcza diamentowa Rubi do cięcia na sucho płytek porcelanowych; Średnica tarczy: 125 mm; Mocowanie: M14; Grubość segmentu: 1,4 mm; Ref: 41901

Original price was: 305 zł.Current price is: 268 zł. (218  bez VAT)

W magazynie

Opis

Tarcza diamentowa RUBI TLG 125 EXT SUPERPRO o średnicy 125 mm jest idealna do następujących zastosowań cięcie płytek gresowych. Ostrze może być również używane do cięcia płytek ceramicznych, kamieni naturalnych, gresu spiekanego i inne materiały używane do kształtowania krajobrazu. Max. Grubość ciętych płytek wynosi 20 mm. Służy do cięcia na sucho za pomocą szlifierki kątowej. Dzięki ostrzom SUPERPRO i TURBO zapewnia dużą prędkość i doskonałą jakość cięcia. Otwory w stalowym rdzeniu ostrza poprawiają jego chłodzenie i trwałość. Rowki w ostrzu zmniejszają wibracje, naprężenia i hałas podczas cięcia. Dzięki temu ostrze zapewnia wysoką wydajność cięcia przy zachowaniu doskonałej jakości cięcia.

Parametry techniczne:
Średnica koła: 125 mm
Średnica otworu centralnego: 22,2 mm
Grubość segmentu: 1,4 mm
Wysokość segmentu: 10 mm
Max. Grubość dachówki: 20 mm
Rodzaj cięcia: na sucho
Max. prędkość obrotowa: 12 250 obr.

Do szlifierki kątowej

Właściwy dobór ostrza to podstawowy warunek dobrej wydajności i jakości. Kotły są tanie lub drogie nie na podstawie ceny zakupu, ale na podstawie wydajności i trwałości, którą osiąga się tylko poprzez ich właściwy dobór. Dlatego koniecznie należy zapoznać się ze wszystkimi specyfikacjami.

Tarcza nie nadaje się do budowlanych pił tarczowych, np. Rubi TC-125.

Produkty powiązane