RUBI Regulator położenia płytki (Ref. 60926)

RUBI służy do szybkiego i precyzyjnego układania płytek w kierunku poziomym i pionowym. Ref: 60926

Original price was: 834 zł.Current price is: 734 zł. (597  bez VAT)

W magazynie

Opis

RUBI to profesjonalne narzędzie do szybkiego i precyzyjnego układania płytek w kierunku poziomym i pionowym. Szczególnie nadaje się do płytek ceramicznych i wielkoformatowych. Można go stosować zarówno do płytek, jak i okładzin ściennych. Nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Produkt jest znakomity do zachowania jednakowych fug pomiędzy płytkami, np. aby wyeliminować „odbicia” wysokościowe płytek. Max. nośność uchwytu wynosi 100 kg.

Gdy płytki są już osadzone w kleju, dokładne ustawienie ich względem innych płytek może być wyzwaniem. Może to być szczególnie trudne w przypadku ciężkich, wielkoformatowych płytek i zwiększonej przyczepności kleju.

Preparat RUBI wspomaga pracę w przypadkach, które wymagają niewielkiego i bardzo precyzyjnego przesunięcia płytki. Mocowanie posiada dwie przyssawki próżniowe 150 mm, które gwarantują doskonałe dopasowanie. 1 przyssawka zaciska się na wcześniej ułożonej płytce i 2. przyssawka zaciska się na płytce, którą chcemy delikatnie przesunąć. Następnie za pomocą mechanizmów gwintowanych reguluje się odległości w płaszczyźnie poziomej lub pionowej. Zakres posuwu w płaszczyźnie pionowej wynosi 0 – 40 mm (posuw boczny), zakres posuwu w płaszczyźnie poziomej wynosi 0 – 20 mm (posuw góra/dół). Dzięki temu możliwe jest uzyskanie idealnie precyzyjnego dopasowania płytki.

Produkt nie zastępuje funkcji systemów poziomujących i jest zalecany jako narzędzie uzupełniające je!

Produkty powiązane