RUBI DRYGRES PREMIUM MINI KIT Zestaw koron diamentowych (Ref. 51939)

Zestaw wysokiej jakości koron diamentowych RUBI DRYGRES PREMIUM o średnicy 6, 8, 10 i 12 mm w promocyjnej cenie. Przeznaczone do wiercenia na sucho w twardych płytkach. Zacisk: M14; W zestawie adapter do wiercenia i walizka transportowa. Ref: 51939

Original price was: 380 zł.Current price is: 335 zł. (272  bez VAT)

W magazynie

Opis

Wiertła diamentowe RUBI DRYGRES PREMIUM przeznaczone są do wiercenia otworów w twardych płytkach ceramicznych, nadają się również do wiercenia otworów w kamieniu naturalnym (np. granit, marmur). Przeznaczone są do wiercenia na sucho szlifierką kątową lub wiertarką przy użyciu dołączonego adaptera. Dzięki próżniowemu spawaniu w produkcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów o dużej gęstości diamentu, ich zaletą jest duża prędkość wiercenia i wyjątkowo długa żywotność.

W środku korony znajduje się zagłębienie, które wypełnia się woskiem . Podczas wiercenia wosk zaczyna się topić pod wpływem rosnącej temperatury, co zapewnia smarowanie i chłodzenie wiertła. Gdy wosk się skończy, zaleca się jego uzupełnienie – po prostu za pomocą świecy. Podczas wiercenia należy zastosować odpowiedni nacisk na koronę, ponieważ zbyt duży nacisk może spowodować przegrzanie korony i jej zniszczenie.

Parametry techniczne:

Średnice: 6, 8, 10, 12 mm
Głębokość wiercenia: 30 mm
Zastosowanie: szlifierka kątowa
Max. prędkość: 14 000 obr.
Mocowanie: M14
Wiercenie: wiercenie na sucho
Chłodzenie: przez wosk
Adapter do mocowania do wiertarki w opakowaniu
Dostarczane w plastikowej walizce

Ulepszenia serii DRYGRES PREMIUM w stosunku do serii DRYGRES:

szybsze wiercenie
ponad 2 razy dłuższa żywotność
ulepszone chłodzenie dzięki bocznym otworom wentylacyjnym (Ø 20-85 mm)
Korona z przerwanymi segmentami (Ø 43-85 mm)

Video:

Produkty powiązane