RUBI SUPERPRO Korona diamentowa 20 mm – cylindryczna (Ref. 06985)

Koronka diamentowa RUBI SUPERPRO o cylindrycznym kształcie, przeznaczona do modyfikacji już wywierconych otworów. Średnica: 20 mm; Zacisk: M14; Ref: 06985

Original price was: 116 zł.Current price is: 101 zł. (82  bez VAT)

W magazynie

Opis

Koronka diamentowa RUBI SUPERPRO jest przeznaczona do regulacji (szlifowania) lub powiększania już wywierconych otworów, naprawy ich krawędzi lub regulacji krawędzi po cięciu płytek . Nadaje się do różnych materiałów brukowych używanych do kształtowania krajobrazu, np. bruku z kamienia naturalnego. Jest przeznaczony do wiercenia na sucho za pomocą szlifierki kątowej w zakresie prędkości 6000-11000 na 1 minutę. Dzięki spawaniu próżniowemu podczas produkcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów o wysokiej gęstości diamentów na całym obwodzie, jego zaletami są wysoka wydajność i trwałość. Otwory poprawiają chłodzenie korony. Średnica korony wynosi 20 mm. Ziarnistość powierzchni korony wynosi 50/60.

Koronka nie jest przeznaczona do wiercenia nowych otworów! Podczas wiercenia należy zastosować odpowiedni nacisk na koronę, ponieważ zbyt duży nacisk może spowodować przegrzanie korony i jej zniszczenie.

Parametry techniczne:

Średnica: 20 mm
Max. Głębokość wiercenia: 50 mm
Wielkość ziarna: 50/60
Kształt: cylindryczny
Zastosowanie: szlifierka kątowa
Prędkość robocza: 6 000 – 11 000 obr.
Mocowanie: M14
Wiercenie: wiercenie na sucho

Produkty powiązane