RUBI DRYGRES PREMIUM Korona diamentowa 8 mm (Ref. 06918)

RUBI DRYGRES PREMIUM wysokiej jakości wiertło diamentowe przeznaczone do wiercenia na sucho w twardych płytkach. Średnica: 8 mm; Zacisk: M14; Symbol: 06918

105  (84  bez VAT)

W magazynie

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Opis

Wiertło diamentowe RUBI DRYGRES PREMIUM 8 mm przeznaczone jest do wiercenia otworów w twardych płytkach ceramicznych, nadaje się również do wiercenia otworów w kamieniu naturalnym (np. granit, marmur). Przeznaczony jest do wiercenia na sucho szlifierką kątową lub wiertarką z zastosowaniem redukcji. Dzięki próżniowemu spawaniu w produkcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów o dużej gęstości diamentu, jego zaletą jest duża prędkość wiercenia i wyjątkowo długa żywotność. Średnica korony wynosi 8 mm.

W środku korony znajduje się zagłębienie, które wypełnia się woskiem . Podczas wiercenia wosk zaczyna się topić pod wpływem rosnącej temperatury, co zapewnia smarowanie i chłodzenie wiertła. Gdy wosk się skończy, zaleca się jego uzupełnienie – po prostu za pomocą świecy. Podczas wiercenia należy zastosować odpowiedni nacisk na koronę, ponieważ zbyt duży nacisk może spowodować przegrzanie korony i jej zniszczenie.

Parametry techniczne:

Średnica: 8 mm
Głębokość wiercenia: 30 mm
Zastosowanie: szlifierka kątowa
Max. prędkość: 14 000 obr.
Mocowanie: M14
Wiercenie: wiercenie na sucho
Chłodzenie: przez wosk

Ulepszenia serii DRYGRES PREMIUM w stosunku do serii DRYGRES:

szybsze wiercenie
ponad 2 razy dłuższa żywotność
ulepszone chłodzenie dzięki bocznym otworom wentylacyjnym (Ø 20-85 mm)
Korona z przerwanymi segmentami (Ø 43-85 mm)

Video:

Produkty powiązane