Wibrator do płytek RUBI TRILLER ENERGY CAS (Ref: 10971)

Wibrator RUBI TRILLER ENERGY CAS

Kompaktowy, zasilany bateryjnie wibrator RUBI do usuwania pęcherzyków powietrza spod nawierzchni. Zasilanie: akumulator LiHD 12 V 4 Ah; Rozmiar płyty: 290 x 240 mm; Waga: 5,5 kg; Ref: 10971

Original price was: 2 471 zł.Current price is: 2 175 zł. (1 768  bez VAT)

W magazynie

Opis

RUBI TRILLER ENERGY CAS to lekki i kompaktowy profesjonalny wibrator przeznaczony do usuwania pęcherzyków powietrza spod ułożonej nawierzchni. Jego wibracje powodują, że klej rozprowadza się bardziej równomiernie, a tym samym pomaga w lepszym przyleganiu płytek. Wibrator jest częścią systemu RUBI SLAB. Nadaje się do układania płyt chodnikowych o grubości od 3 do 100 mm, a nawet większych formatów wewnątrz i na zewnątrz, kostki brukowej i blokowej, a nawet instalacji barier wodoodpornych. Praca z wibratorem jest bardziej komfortowa dzięki praktycznym, gumowanym uchwytom z antywibracją. Jego silnik posiada kontrolę wibracji, aby dostosować wydajność narzędzia do konkretnych płytek. Powierzchnia chodnika jest chroniona przed zarysowaniem przez płytę wibracyjną o wymiarach 290 x 240 mm z wymienną podkładką z PVC. Wibrator może być również używany do układania płytek i pracy na wysokości.

Lekka konstrukcja i zasilanie bateryjne zapewniają wyjątkową praktyczność. Żadne kable nie będą przeszkadzać w pracy. Akumulator wykorzystuje rewolucyjną technologię LiHD firmy Metabo, która zapewnia maksymalną moc przez dłuższy czas, nawet gdy maszyna jest w pełni obciążona . Akumulator jest kompatybilny z platformą Metabo CAS Li-HD 12 V 4 Ah. Posiada wskaźnik naładowania z 4 diodami LED. Oprócz wibratora i akumulatora w opakowaniu znajduje się również ładowarka.

Parametry techniczne:

  • Zasilanie: akumulator LiHD
  • Napięcie: 12 V
  • Pojemność: 4 Ah
  • Prędkość: 3000 obr.
  • Rozmiar płyty wibracyjnej: 290 x 240 mm
  • Waga: 5,5 kg
  • Opakowanie: wibrator, akumulator, ładowarka do akumulatora
  • Wtyczka: płaska 2P Euro

Wideo RUBI TRILLER:

Produkty powiązane