SIMA Tarcza diamentowa 115/22,2 VIPER bardzo cienka (Ref. D-6121115)

Tarcza diamentowa SIMA specjalnie zaprojektowana do cienkich i czystych cięć na sucho. Średnica: 115 mm. Otwór: 22,2 mm. Wysokość segmentu: 10 mm. Grubość segmentu: 1,2 mm. Nr ref.: D-6121115

178  (145  bez VAT)

W magazynie

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Opis

Tarcza SIMA 115/22,2 VIPER ze wzmocnionym rdzeniem i grubością obwodową 1,2 mm jest specjalnie zaprojektowana do cienkich i czystych cięć. Przeznaczone do cięcia wszystkich rodzajów porcelany, ceramiki i gresu. Cięcie na sucho. Ostrze jest chłodzone przez strumień powietrza podczas obrotu, który przechodzi przez zęby i otwory ostrza. Korpus tarczy, jak również segmenty muszą być w stanie pochłaniać wysokie temperatury powstające podczas cięcia, a diamenty muszą charakteryzować się wysoką jakością wykonania, aby wytrzymać trudne warunki pracy.

Tarcze do cięcia na sucho tną lepiej przy odpowiednim chłodzeniu. Oznacza to, że cięcie jest lepsze, jeśli odbywa się w krótkich przerywanych krokach w ciągłym rytmie. Podstawowym błędem jest zwiększanie downforce’u w celu poprawy cięcia. Niewystarczające chłodzenie spowoduje przegrzanie ostrza, jego fioletowy kolor i zmniejszenie wydajności cięcia.

Parametry techniczne:

Średnica tarczy: 115 mm
Średnica wewnętrzna: 22,2 mm
Wysokość segmentu: 10 mm
Grubość segmentu: 1,2 mm

Produkty powiązane